Dane firmy

Szkolenie bhp pracodawcy


PPHU "BU-MOR"


Zagrodowa 67, 32-600 Oświęcim

Tel: 507 022 814

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szkolenie bhp pracodawcy

Przedsiębiorcy zatrudniający pracowników muszą pamiętać o tym, by nie tylko personel regularnie przechodził niezbędne szkolenia z zakresu bhp, ale także oni sami. Przygotowanie takiego szkolenia najlepiej jest powierzyć profesjonalnej firmie organizującej tego typu kursy – dzięki temu zawsze ma się pewność, że wszystko zostało przeprowadzone zgodnie z wymogami prawa i że wydane zaświadczenie czy certyfikat są ważne.

Szkolenie bhp pracodawcy przebiega podobnie jak szkolenia szeregowych pracowników, jest jednakże poszerzone o zagadnienia związane z oceną zagrożeń na każdym stanowisku oraz ochroną personelu przed niebezpieczeństwami. Jest to niezwykle ważne, ponieważ to na zatrudniającym ciąży obowiązek stworzenia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Dzięki zdobytej wiedzy pracodawca może wdrożyć na przykład dodatkowe formy ochrony, zastosować inny rodzaj odzieży roboczej. Szkolenia tego typu prowadzone są również online, na stronie eszkoleniabhp.com – dużym plusem takiej metody jest to, iż nawet po ukończeniu nauki ma się dostęp do wszystkich zgromadzonych tam materiałów.


  • Szkolenie BHP w tym wydaniu, jakie oferuje nam powyższa firma, okazało się bardzo dobrym sposobem na przeszkolenie pracowników w naszej firmie. Mają możliwość zgłębiania wiedzy w dogodnym dla siebie miejscu i czasie, czyli przez Internet. :)

  • Użytkownik blueduck628 dodał komentarz 2021-02-04 12:14:30
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Moliland


Adama Mickiewicza 6, Wołów

Przejdź do wpisu >

Seven Sins Tattoo


Górna Wilda 70, Poznań

Przejdź do wpisu >