Dane firmy

ART KRIS Krzysztof Piwowarek • Studio fotograficzne mińsk mazowiecki


ART KRIS Krzysztof Piwowarek


Warszawska 196, 05--30 Mińsk Mazowiecki

Tel: 661355333

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ART KRIS Krzysztof Piwowarek • Studio fotograficzne mińsk mazowiecki

Czas przygotowania do ślubu jest niezwykle emocjonujący i niesie z sobą wiele obowiązków, którym nie łatwo sprostać. Znalezienie właściwej sali, orkiestry, a także fotografa, który uwieczniłby najważniejsze chwile z tego doniosłego wydarzenia, nie należy do łatwych. Osobom poszukującym dobrego fotografa polecić można studio fotograficzne z Mińska Mazowieckiego, które najchętniej zajmuje się fotografowaniem ślubów. 

Artysta ten fotografuje wyjątkowo emocjonujące i radosne przygotowania do ceremonii, a także samą ceremonię, jest obecny na przyjęciu weselnym, aby podejrzeć i uwiecznić zabawę gości i pary młodej, fotografując najważniejsze momenty z tego wydarzenia i wykonuje piękne sesje zdjęciowe w plenerze.

Fotograf ten, którego można znaleźć na stronie art-fotokris.pl, jest doskonałym obserwatorem, dlatego wykonane przez niego zdjęcia mają ogromne znaczenie dla osób, które po latach będą oglądać stworzony przez niego album. Każde ze zdjęć to konkretny moment, gest i spojrzenia, które bardzo wiele mówią. Istotne jest także to, że osoba ta zgadza się pojechać w dowolne miejsce w kraju.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

TanieMilitaria.pl


Lasek Brzozowy 13, Warszawa

Przejdź do wpisu >

Be Safe S.C.


RYDYGIERA 19, Warszawa

Przejdź do wpisu >