Dane firmy

Rura niepalna


Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Ingremio-Peszel


Laskowska 93, 32-329 Bolesław

Tel: 32 647 19 02

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Rura niepalna

Na stronie internetowej ingremio.com.pl została przedstawiona oferta producenta, który specjalizuje się w tworzeniu rur i innych elementów instalacji wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej, elektroinstalacyjnej czy telekomunikacyjnej.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się atestowana rura niepalna, która jest stosowana w układach elektrycznych podtynkowych. Produkt sprawdza się doskonale na poddaszach, drewnianych strychach i innych miejscach, gdzie ogień stanowiłby duże zagrożenie. Poza tym artykuł jest trwały, elastyczny i ma niski współczynnik oporu, więc wsunięcie kabli nie będzie stanowić większego problemu nawet na długich odcinkach. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma wprowadziła do oferty wariant z pilotem. Wewnątrz rury znajduje się stalowy drut, który ułatwia wyciągnięcie przewodów.

Osoby zainteresowanie mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Pracownicy udzielą dodatkowych informacji na temat artykułów i pomogą w wyborze. Firma szybko realizuje zamówienia.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

WG Rolety


Jagiellońska 71, Nowy Sącz

Przejdź do wpisu >

Alaska-Shop.com


Królowej Jadwigi 84, Nowy Targ

Przejdź do wpisu >