Dane firmy

Program do wypożyczalni sprzętu budowlanego


ULISSES Sp. z o.o.


Górnośląska 69A, 62-800 Kalisz

Tel: +48 62 501 54 54

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Program do wypożyczalni sprzętu budowlanego

Dostarczanie narzędzi, które mają duże znaczenie dla usprawnienia codziennej pracy to część oferty, jaką przygotowali dla swoich klientów pracownicy firmy ULISSES Sp. z o.o. To polska marka, doskonale rozumiejąca potrzeby rynkowe. Proponuje rozwiązania pozwalające na sprawne administrowanie wypożyczalnią każdego rodzaju sprzętu, od ciężkich, wielozadaniowych maszyn aż po drobnicę. 

Polecanym w szczególności narzędziem jest obecnie specjalny program do wypożyczalni sprzętu budowlanego. Dzięki możliwości personalizacji jego ustawień klient może bezproblemowo dopasować zakres działania aplikacji do wymogów prowadzonego biznesu, w tym również generować z jej pomocą dokumenty rozliczeniowe.

Priorytetem dla zatrudnionej kadry jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Pracownicy realizatora zapewniają wsparcie ka każdym etapie, począwszy od przedstawienia dostępnych możliwości, poprzez wdrażane wybranego rozwiązania, aż po jego okresową aktualizację oraz serwis, dzięki czemu pomoc jest kompleksowa. 


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

GLAS-TECH S.A.


Rabowicka 17, Swarzędz

Przejdź do wpisu >

Willa Arkadia


Spławie 48A, Poznań

Przejdź do wpisu >