Dane firmy

Uchwyt odgromowy • https://prefeko.com.pl/


PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.


Chemików 7, 62-030 Luboń

Tel: 609737059

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Uchwyt odgromowy • https://prefeko.com.pl/

Funkcjonalność odgromienia na dachach budynku w dużej mierze zależy od zastosowanej konstrukcji mocującej. Zapewnia ona odpowiednią stabilność oraz trwałość, powinna być także odporna na działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych. Dobry uchwyt odgromowy jest więc elementem, nad którym warto się dobrze zastanowić, by wybrać taki model, który będzie prawidłowo spełniał swoje zadania.

Jedną z wartych polecenia firm, która specjalizuje się w produkcji uchwytów, jest PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Proponowany w ofercie tej firmy produkt charakteryzuje się lekką i wytrzymałą konstrukcją oraz posiada wygodne, innowacyjne zapięcie, które ułatwia samodzielny montaż. Został wykonany z materiału PP. Wykazuje zgodność z normą PN-EN 62564-4:2011. Do każdego zamówienie dołączona jest także instrukcja w formie filmiku instruktażowego, jak dobrze zamontować uchwyt na dachu.

Wiedza i doświadczenie wspomnianej firmy to jej niewątpliwe atuty, które wyróżniają ją na rynku. Warto skorzystać z jej oferty i zadbać tym samym o bezpieczeństwo domu i rodziny podczas każdej burzy.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

GLAS-TECH S.A.


Rabowicka 17, Swarzędz

Przejdź do wpisu >

Willa Arkadia


Spławie 48A, Poznań

Przejdź do wpisu >