Dane firmy

leczenie nerwicy w Poznaniu


Marta Piotrowska Gabinet Psychologiczny


Dąbrowskiego 49, 60-842 Poznań

Tel: 48 510139155

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

leczenie nerwicy w Poznaniu

Lęk to stan, który dotyka każdego człowieka na ziemi. Niektórzy boją się pająków, inni nie są w stanie wydusić słowa przed większą publicznością, a inni zaś wciąż rozmyślają o negatywnych sytuacjach w ich życiu. Wszystkie te sceny można zaliczyć do swego rodzaju obawy. Obawy, która z biegiem czasu kreuje coś na wzór nerwicy. 

Jest to stan, kiedy człowiek wobec pewnego czynnika nie jest w stanie myśleć o niczym innym, jak o negatywnym obrocie spraw, które to w efekcie przynoszą objawy fizyczne. Od strony czysto fizjologicznej dolegliwości te nie są normalne, jednakże umysł na tyle je uwidacznia, iż człowiek nie jest w stanie rozróżnić, co jest prawdziwe, a co nie.

I z takimi właśnie problemami pomaga radzić sobie Pani Marta Piotrowska, która leczenie nerwicy w Poznaniu ma w swojej ofercie proponowanych usług. Ośrodek psychoterapeutyczny pomaga rozwiązywać typowe problemy natury psychicznej. Wystarczy wejść na stronę i zapoznać się z ofertą, aby popełnić pierwszy krok w kierunku pełni zdrowia.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński


Powstańców Wielkopolskich 12b, Poznań

Przejdź do wpisu >

GLAS-TECH S.A.


Rabowicka 17, Swarzędz

Przejdź do wpisu >