Dane firmy

Szafka gospodarcza • BUDO-EX


BUDO-EX


Krowoderskich Zuchów 3, 31-371 Kraków

Tel: 513 834 153

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szafka gospodarcza • BUDO-EX

W przypadku ograniczonej przestrzeni idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie minimalistycznych sposobów, które zapewnią bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Funkcjonalne wyposażenie przestrzeni gospodarczej jest kluczowym elementem komfortu pracowników, znacząco ułatwiającym utrzymanie porządku.

Szafka gospodarcze dzięki swojej przestronności może być stosowana do przechowywania każdego rodzaju przedmiotów, od środków czystości, po elektro narzędzia. Firma Budo-EX posiada w swojej ofercie personalizowane modele szafek gospodarczych dopasowanych do wymagań klienta. Szafka dla Twojej firmy może posiadać dodatkowe przegrody, opcjonalny drążek lub przestrzeń na większe elementy wyposażenia. Wykonanie z metalu jest łatwe w utrzymaniu czystości, wytrzymałe i bezpieczne, a dostępne warianty kolorystyczne pozwolą dopasować szafę do obecnego wyglądu pomieszczenia.


  • Według mnie meble metalowe od Budo-Ex są w wysokiej jakości oraz funkcjonalne. Powiem bez cienia wątpliwości, że z pewnością posłużą nam one przez długie lata. :)

  • Użytkownik kemup dodał komentarz 2019-06-26 12:47:07
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

WG Rolety


Jagiellońska 71, Nowy Sącz

Przejdź do wpisu >

Copywriter.pl


Ludwika Solskiego 10, Kraków

Przejdź do wpisu >